loading

Çalık Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi;

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübesini teknolojinin hızlı gelişimi ile birleştirerek mevcut pazar payını her geçen gün arttırıp akışkan transfer pompalarında faaliyet göstermek üzere 2004 yılında kurularak en kısa sürede yurt dışına ihracat yapan bir firma olmuştur.

Faaliyet gösterdiği akışkan transfer pompaları sektöründe; müşterilerine her zaman yüksek kaliteli ürün ve kusursuz hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda; ürün çeşitliliğini arttırmak, yüksek seviyeli stok ve güçlü satış için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ülke genelinde oluşturduğu güçlü konumunu , kısa vadede yurt dışında da gerçekleştirebilmek için fizibilite ve yatırım çalışmalarına aralıksız devam etmekte ve TÜRKİYE SANAYİSİNE yaptığı katkıları ile haklı bir gurur duymaktadır.

VİZYONUMUZ

Dünyada, Türkiye’de Özel Makine, Pompa ve bunlara ait yedek parça sektöründe müşteri hizmet ve ürün kaliteliliğinde bir numaralı marka olmaktır. Hedeflerimizin doğruluğuna inanarak hizmetlerini üstün kalite anlayışı ile geliştirmeyi her zamanda en yüksek standartlarla uygulamayı, ISO 9001 kalite yönetim sistemi şartlarına uymayı taahüt ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Günümüz koşullarında süregelen zamanlarda müşterilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı şekilde çözümleyici ve kaliteli biçimde özgün hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilere birebir cevap verebilen çözümler geliştirmektir.

EKİBİMİZ

ÇALIK MAKİNA'NIN DENEYİMLİ EKİBİNİ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

  • Burcu Çalık Kocaman
    BURCU ÇALIK KOCAMAN Yönetici
  • AYŞE TOKA Satın Alma Satış Sorumlusu
  • ÖZCAN AKTAŞ Üretim Sorumlusu